STRONA ARCHIWALNA * STRONA ARCHIWALNA * STRONA ARCHIWALNA
zawiera informacje sprzed października 2021

aktualna strona jest pod adresem: cfd.sds.pl

O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Słowo na jutro   Do medytacji   

  Rok Ojca Jordana
O. Franciszek Jordan za św. Franciszkiem Ksawerym: „Najokropniejsze niebezpieczeństwo polega na tym...”
Konferencja Piotra Szyrszenia SDS (Rok Ojca Jordana - Kraków, 9 kwietnia 2018).
#ZJordanemKuBeatyfikacji

O. Franciszek Jordan: „Rozważaj łagodność św. Franciszka Salezego…”
Konferencja Piotra Szyrszenia SDS (Rok Ojca Jordana - Kraków, 8 stycznia 2018).
#ZJordanemKuBeatyfikacji

Bł. Maria od Apostołów o ks. Jordanie: „Zrobił na mnie wrażenie pokornego, prawdziwego, gorliwego apostoła”
Bł. Maria od Apostołów (w świecie: Teresa von Wüllenweber), współzałożycielka Kongregacji Sióstr Boskiego Zbawiciela, po raz pierwszy spotkała ks. Jordana w 1882 roku.
#ZJordanemKuBeatyfikacji

Rok Ojca Jordana w Krakowie - homilia, 9 września 2018
„Cisi i ukryci współpracownicy Boskiego Zbawiciela” - homilia wygłoszona przez ks. Piotra Szyrszenia SDS w kościele pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie (9 IX 2018).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - homilia, 8 września 2018
„Jego relacja z Jezusem była płodna: zrodził salwatorianów i salwatorianki ” - homilia wygłoszona przez ks. Krzysztofa Wonsa SDS w CFD w Krakowie (8 IX 2018).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - homilia, 8 sierpnia 2018
„Zaangażuj się z wiarą i miłością w swoim ‘małym’ świecie!” - homilia wygłoszona przez ks. Piotra Szyrszenia SDS w kościele pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie (8 VIII 2018).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 8 sierpnia 2018
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. Najbliższe spotkanie: 8 VIII 2018 (śr.).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - homilia, 8 lipca 2018
„Nigdy nie wypuszczaj Pisma Świętego ze swoich rąk,...” - homilia wygłoszona przez ks. Piotra Szyrszenia SDS w kościele pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie (8 VII 2018).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 8 lipca 2018
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. Najbliższe spotkanie: 8 VII 2018 (ndz.).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 8 czerwca 2018
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. Najbliższe spotkanie: 8 VI 2018 (pt.).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 8 maja 2018
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. Najbliższe spotkanie: 8 V 2018 (wt.).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 9 kwietnia 2018
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego* dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. Najbliższe spotkanie: 9 IV 2018 (pon.)

„Tajemnica jej sukcesów leży wyłącznie w jej zaufaniu do Boga” - Franciszek Maria od Krzyża Jordan o św. Teresie z Avila
Konferencja wygłoszona przez Piotra Szyrszenia SDS w kościele pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie-Zakrzówku, we czwartek, 8 lutego 2018 r., w ramach Roku Ojca Jordana.
#ZJordanemKuBeatyfikacji

Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 8 marca 2018
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. Najbliższe spotkanie: 8 III 2018 (czw.).

Rok Ojca Jordana w Krakowie - zapowiedź - 8 lutego 2018
W Roku Ojca Jordana każdego ósmego dnia miesiąca zapraszamy na Mszę świętą z homilią i konferencję do kościoła przy ul. św. Jacka 16. Najbliższe spotkanie: 8 II 2018 (czw.).

[1] [2]  następne
ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl