STRONA ARCHIWALNA * STRONA ARCHIWALNA * STRONA ARCHIWALNA
zawiera informacje sprzed października 2021

aktualna strona jest pod adresem: cfd.sds.pl

O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Słowo na jutro   Do medytacji   

  Świadectwo: To zdanie obnażyło moje lęki, ale zarazem jakby c ...


To zdanie obnażyło moje lęki, ale zarazem jakby cudownie je uzdrowiło

 

 

Szczęść Boże,

Kochani Ojcowie, byłam uczestniczką rekolekcji on-line „Poznawanie siebie w świetle Słowa Bożego” w marcu bieżącego roku. Chciałam ogromnie za nie podziękować i podzielić się moim świadectwem, moim skarbem z tych rekolekcji.

Podczas tych rekolekcji Pan Bóg pokazał mi wiele o mnie, jak wiele jest we mnie z młodszego i starszego brata.

Bóg dotknął najbardziej mojego serca i pomógł mi zobaczyć dwa źródła moich ogromnych lęków, co do których nie zdawałam sobie sprawy, że są tak głębokie i silne, i że mają aż tak duży wpływ na moje życie w przeszłości i obecnie. Schowały się bardzo głęboko. To lęk związany z brakiem poczucia bezpieczeństwa i lęk o to, że mi czegoś zabranie, że mi czegoś nie wystarczy. Te lęki wzięły się z dzieciństwa… Sytuacja w domu była ogromnie napięta. Ciągłe kłótnie i wybuchowy charakter niektórych domowników sprawiały, że wyrastałam w poczuciu ciągłej gotowości i napięcia, bo nigdy nie wiadomo było, co i kiedy się wydarzy…

Drugi lęk mnie zaskoczył… Myśląc o nim, sądzę, że chyba wziął się z tego, że miałam mało rzeczy (nie byłyśmy bogaci), a nadto te rzeczy, zabawki, moja szafka z rzeczami do szkoły, nie były szanowane. Każdy mógł przyjść i zrobić z nimi, co mu się podobało; tak przynajmniej zapamiętało to moje serce. Brak szacunku i ochrony tego tak niewiele, co posiadałam, stworzyły chyba we mnie postawę łapczywego biedaka. Wpadałam w ogromne porównywanie się na plus i na minus.

Pan Bóg cudownie mnie dotknął poprzez zdanie „Moje dziecko, ty zawsze jesteś ze mną i wszystko, co moje, do ciebie należy”. To zdanie obnażyło moje lęki, ale zarazem jakby cudownie je uzdrowiło i uzdrawia, bo kiedy tylko poczuję, że któryś z lęków przychodzi, z największą ufnością, jaką mam, powtarzam właśnie to zdanie. Wierzę głęboko, że jest ono prawdą dla mnie. Wierzę, że jestem dzieckiem, że jestem bezpieczna, bo jestem z Nim, że nic mi nie braknie, że nie muszę się porównywać, aby innym zabierać, bo wszystko jest moje, co do Niego należy.

Bogu niech będą dzięki!

Ogromnie dziękuję za te rekolekcje i za głoszenie z ogromną miłością.

Wszelkich łask Bożych

Magdalena
uczestniczka sesji online  26-28 marca 2021
„Poznawanie siebie w świetle słowa Bożego”

 

________________________

 

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl