STRONA ARCHIWALNA * STRONA ARCHIWALNA * STRONA ARCHIWALNA
zawiera informacje sprzed października 2021

aktualna strona jest pod adresem: cfd.sds.pl

O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Słowo na jutro   Do medytacji   

  Świadectwo: Niedziela dotykania Zranionego Serca Boga


Niedziela dotykania Zranionego Serca Boga

 

 

Szczęść Boże, serdecznie dziękuję za sesję.

Tomasz jest mi bardzo bliski. Taki kochany pogubiony - wyszedł Jezusa, by Go szukać. A Jezus przyszedł wtedy do zamkniętej i zlęknionej reszty [uczniów]. Ile bólu, żalu, pretensji: „Jak mogłeś Jezu? Dlaczego mnie omijasz? Omijasz moją rodzinę?”. To moja interpretacja i moje przeżywanie. Tak się czułam: pomijana, opuszczona, niechciana. A chciałam być tylko kochana. I ciągle pytałam Jezusa, dlaczego przychodzi, gdy mnie nie ma? Czemu wtedy, skoro ON, Bóg wie?! I tak czekałam z Tomaszem aż ON mnie znajdzie i przytuli. Tak bardzo tego pragnęłam. I przyszedł do dalej zaryglowanego wieczernika mego serca. U Jego stóp razem z Tomaszem całowałam Jego poranione stopy. A łzy obmywały nam oczy i serca. [Co do tej perykopy - zawsze się zastanawiałam, dlaczego tylko rany serca i dłoni, a nie ma ran stóp].

Jezus otoczył mnie miłością i wtedy przejrzałam: zobaczyłam GO wszędzie tam, gdzie czułam się omijana, opuszczona, niekochana… I teraz wiem, że to nie Jezus mnie omijał, tylko ja Go nie widziałam, nie słyszałam. A ON był, siedział przy studni i czekał na mnie. Dziękuję Jezusowi za Jego cierpliwą miłość do mnie, że dla mnie umarł, zmartwychwstał i przychodzi. Czekam, oczekuję Go. Wypatruję, tak pragnę wypełnić wolę TATY: być jak Jego Umiłowany Syn, który kocha tak bardzo, że nie waha się oddać życia. Daleko mi do takiej postawy, takiej miłości. Ale mam takie pragnienie. Mam je. Chwała Panu!

Pomyślałam też, że ten ósmy dzień po zmartwychwstaniu to Niedziela Miłosierdzia: niedziela dotykania Zranionego Serca Boga.

Amen!

Bóg zapłać. Z wielką niecierpliwością czekam na spotkanie w realu. Niech Pan błogosławi i strzeże Waszej pracy rozbudowy duchowej, ale też tej - budowlanej.

Do spotkania,

Joanna
uczestniczka sesji online 
„Dotykanie zranionego Boga.
Lectio divina z apostołem Tomaszem”
27-29 listopada 2020

 

NAGRANIA KONFERENCJI [MP3]POMOC W MODLITIWE [PDF]

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl